reality šou

23. dubna 2010 v 15:22 | b.
čekala jsem na řemeslníky, na výměnu vodoměru, domluvená jsem byla na osmou, ale než přijeli bylo půl deváté. upozornila jsem je, že už při minulé výměně vodoměru byl problém a ulomili při tom dlaždičky. vodaři nadávali, že je to blbě udělaný a ventil nemůžou povolit, při tom ulomili dlaždičku. pak se rozhodli zavřít vodu v hlavním řádu na silnici, ale za chvíli se vrátili s tím, že ukroutili uzávěr, tak znovu zaplombovali starý vodoměr a odjeli. prý budou muset přijet jiní, vykopat v nově udělané silnici díru, zavřít hlavní vodovodní řád a vyměnit uzávěr.

když jsem čekala na autobus, přijela dodávka s nápisem vylepování jízdních řádů, vystoupili dva chlapi u kterých bylo jasné, že do menšího auta by se nevešli, jeden držel v ruce malou nádobku s lepidlem a se štětcem, druhý otevřel vývěsku a ukázal prvnímu, kde má natřít lepidlo a sám osobně tam dal letáček formátu a5. problém nastal při zavírání vývěsky. ukončení reality šou mně ušlo, protože mezitím přijel můj autobus.

uvažuju, jak je možný, že jsme na tom líp než řecko, tam to musí být úplná havaj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aleff aleff | 2. června 2010 v 21:10 | Reagovat

zajeď si do usa; tam, když opravují silnici, tak kromě řidičů mechanizačních prostředků zaměstnají asi 20 negrů, kteří drží přenosné značky, aby řidiči poznali, že probíhá mimořádné dílo a nenabourali do silničářů. zajímavé je, že doba provádění díla je asi tak 5 krát delší, než v evropě - holt american dream come true :o), přijd emi takový přístup vtipnější, než v rusku, kde wc mísu kydnou do hromady betonu a je hotovo :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama