Srpen 2007

vedro, vedro

28. srpna 2007 v 12:07 | b.
po pochůzkách ve vedrech, přesahujících výrazně teploty průměrné v tomto období, jsem začala kulhat. "to rozcvičím", doufala jsem, ale po víkendu doma jsem zjistila, že klid pomáhá víc. "začínající zánět úponu svalu, šlachy", snažila jsem se odhalit podstatu bolesti, která mě málem dohnala k předsevzetí že:
a) začnu cvičit,
b) začnu hubnout, ale musím rychle vymyslet třetí spásnou …
c) novou postel, "je to z průvanu ve kterém jsem spala na zemi".
uvařila jsem si čaj z řepíku a v klidu domova přežívala. po dalším víkendu, kdy jsem se plazila do práce s bolestí svírající žaludek a zvažovala co nejkratší počet kroků, jsem rezignovala a došla k doktorovi. jeho diagnóza byla zánět kostního výběžku a nemocenská. už jsem se těšila na půlmetr knih, které mám v plánu číst, ale po třech dnech vyřizování problémů z domova jsem zrušila nemocenskou. v tísnivé bolesti jsem chtěla být laskavá i na kontrolory, jasný důkaz měknutí mozku z bolesti. chemie injekcí mě vrátila téměř k normálu. "jak je uvedeno", "neexistuje", "písemně", začala jsem odpinkávat jejich pokusy objevit alespoň nějakou nesrovnalost, aby mohli napsat zprávu o úspěšné kontrole, jako by kolem nás bylo všechno ostatní v pořádku. odplývající bolest mi hrne adrenalin, který si nemohu uvolnit při procházkách lesem. mají se na co těšit, hlásí se o roli bohyně allektó. zkažený žaludek z prášků proti bolesti mě dohnal ke spásné myšlence, a masér rozmasíroval sval a úpony. místo výdělku farmaceutickému průmyslu a jejich oplášťovaným přisluhovačům chodím na masáže. zatím držím allektó na uzdě a už chodím.

<∆> demétér

14. srpna 2007 v 11:42 | b. |  myth
"co je nového u vás, perš? "
"hádes se moc nesměje, mezi mrtvými zábava není"
"problémem je rozlišit živé i na zemi, když musím stále říkat:
"můžete prosím ztlumit televizi", "sundejte si prosím sluchátka", "můžete na chvíli odejít od počítače", "ááá, promiňte, že ruším vy,... neházíte stín"".
"hm, není to tam o moc horší, jen klidnější, ale plánujeme most přes řeku, nebo tunel, bárka trouchniví"
"chiron nestačí převážet? proto nám je tady necháváte!"


</@> cont.

12. srpna 2007 v 16:26 | b. |  myth
přiblížením se objevilo boží oko, tvar okna všem evokoval pojmenování.
představila jsem si jak shlédneme božím oknem na svět. oko, které se bude dívat, ...,
"budeme losovat kdo bude shlížet aby se nestalo...," napadá mě
"...i´m your god", správně pochopil c.
"místo je tam jen pro jednoho, ale myslím, že nenastane problém. nikdo z nás nevydrží vládnout víc jak 40 dní bez přísunu jídla a pití, pokud nebude mít věřící, kteří mu budou nosit obětiny."