budiž pochválena

16. března 2006 v 16:59 | b.
večer je rychle
přízraky Zámku vytečou.
tma skryje spánkem
nástrahy ve snech
obrazy andělé donesou.

některé věci tuším z informací, které mám k dispozici, jiné vnímám jinak. mívám sny a tušení, nebo situace, které mě nasměrují.
mezi tím vším žiji normálním životem. vzbudím se těsně před zvoněním a zamáčknu budík, abych se nelekla, rozespale se potácím do práce, zapnu mozek a počítač, hrnek kávy mě povzbudí, abych mohla nastartovat na vyšší obrátky, a pak se točím jak čamrda v rychlém sledu důležitě se tvářících nedůležitých situací, ke kterým jsem se upsala pracovní smlouvou, abych Zámkem vysátá byla k večeru vyplivnutá zpět do postele.
další ráno. do zrcadla se raději nekoukám, abych nedostala depku. prozkoumávání vizáže si nechávám na víkend, kdy následuje strastiplná snaha s tím něco udělat, abych po kosmetických zásazích zjistila, že je to ještě horší, takže další pracovní ráno a dobře jim tak, dívat se na mě musí oni, a mě navíc chrání před realitou obrazu v zrcadle krátkozrakost. budiž pochválena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aleff aleff | Web | 22. března 2006 v 0:43 | Reagovat

po ránu pravá česká káva smrťák, zahřátí na provozní teplotu a přes den myšlenky točící se v kruhu podstatného mi taktéž umožňují zvládat nepodstatné v šíleném tempu doby za magickým kruhem vědomí, jež sobě žádá filtrovat vjemy nízkého a zbytečného, které se tlačí zvenku dovnitř, aniž by je někdo zval :o)

p.s. díky za edíka v obl.stránkách + hodně zdaru do další tvorby. jsem rád, že jsi našla čas vkládat na web své postřehy a myšlenky, dnes jsem sem zase po čase zavítal a nacházím samé příjemnosti, přeji hezký den, al.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama